ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запорізькій області кір вирує в трьох містах та дев'яти районах

Понад 230 випадків кору зафіксовано на Запоріжжі станом на початок нового року, серед тих, хто підхопив інфекцію, щонайменше 30 співробітників медичних закладів

Depo.
5 січня 2018 10:08
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України.

В Запорізькій області зареєстровано 236 випадків кору. Найбільша кількість тих, хто підхопив хворобу, мешкає в обласному центрі - 126 людей та навколо нього - в Запорізькому районі - 94 випадки.

Загалом, кір зафіксовано у трьох містах та дев'яти районах області, тобто на більшості території Запоріжжя. Щоправда, випадки захворювання, окрім Запоріжжя і Запорізького району, поодинокі. У місті Мелітополь захворіло троє людей, в Енергодарі - один. В Оріхівському районі зареєстровано три випадки кору, у Вільнянському та Кам'янсько-Дніпровському - по два, у Михайлівському, Веселівському, Приморському, Василівському та Мелітопольському районах по одному випадку.

За період підйому захворюваності на кір в Запорізькій області, з жовтня, в лікувально-профілактичних закладах зареєстровано 33 випадки кору серед співробітників, це 15% від загальної кількості хворих.

Нагадаємо, напередодні нового року на Запоріжжі на кір захворів дев'ятимісячний малюк. Раніше повідомлялося, що кір вирує у семи районах Запорізької області.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя