На Запоріжжі до п’яти років засуджено членкиню виборчкому за незаконну видачу 16 бюлетенів

Оголошений вирок членкині однієї з сільських виборчих дільниць Запорізької області, яка незаконно видала невстановленій особі 16 чужих виборчих бюлетенів
 

Олеся Нєдєліна
Журналіст регіональної редакції Depo.Запоріжжя
На Запоріжжі до п’яти років засуджено чл…

Про це повідомляє Depo.Запоріжжя з посиланням на вирок Бердянського міськрайонного суду Запорізької області від 24 лютого в реєстрі судових рішень.

Бердянським судом за виборче порушення засуджено продавчиню магазину, яка у жовтні минулого року була членом виборчої комісії Радолівської сільської дільничної виборчої комісії Бердянського району Запорізької області № 230504. Членкиня виборчкому свідомо, аби забезпечити перемогу певного кандидата, видала 16 виборчих бюлетенів одній невстановленій особі. Зокрема, незаконно були видані чотири бюлетені з виборів Коларівського сільського голови, чотири бюлетені з виборів депутатів Коларівської сільської ради, чотири бюлетені з виборів депутатів Бердянської районної ради та чотири – з виборів депутатів Запорізької обласної ради.

Видані жінкою бюлетені були призначені іншим чотирьом людям, які в цей день не могли брати участь в голосуванні. Незаконно видаючи бюлетені, членкиня виборчкому поставила свій підпис у контрольних талонах до бюлетенів та порядкові номери.

Стосовно жінки було порушено справу про надання виборчих бюлетенів членом виборчої комісії особі, яка не мала права їх отримувати (за ч. 3 ст. 158-1 КК України).

Обвинувачена членкиня виборчкому повністю визнала провину та уклала з прокурором угоду про визнання винуватості, в якій сторонами було узгоджено покарання.

Суд, визнавши жінку винною, угоду затвердив. Відповідно до неї членкині виборчкому призначено покарання у виді п`яти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виборчим процесом, на такий самий термін. Утім, покарання є умовним – з іспитовим строком на один рік.

Раніше повідомлялося, що запоріжець дістав два роки умовно за брехню під час місцевих виборів.

Всі новини Запоріжжя сьогодні читайте на Depo.Запоріжжя

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"