ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запорізькій області четверо запоріжців-"ухилянтів" отримали термін

Зa весь час мобілізації лише четверо запоріжців отримали умовний термін за ухилення від призову
Depo.
20 серпня 2015 12:43
ФОТО: depo.ua
У Запорізькій області четверо запоріжців-"ухилянтів" отримали термін
У Запорізькій області четверо запоріжців-"ухилянтів" отримали термін

Про це порталу Depo.Запоріжжя розповіли у прес-службі ЗОДА.

Загалом, Запорізька область виконала план шостої хвилі мобілізації на 82%. До війська було направлено 1369 чоловіків від області, що є одним із кращих показників в Україні.

У повному обсязі завдання виконали Енергодар, Токмак і Токмацький район, Ленінський район міста Запоріжжя, Вільнянський, Приморський, Великобілозерський, Запорізький, Куйбишевський, Розівський, Веселівський, Оріхівський, Пологівський, Приазовський та Якимівський райони.

Найгірше впоралися з шостою хвилею мобілізації у Мелітополі (37%), Михайлівському (38%), Мелітопольському (41%) та Чернігівському (42%) районах. Голови районів, що зірвали виконання плану з мобілізації, будуть притягнути до дисциплінарної відповідальності.

Всього із Запорізької області протягом шести хвиль до війська було відправлено понад 10 тисяч військовозобов'язаних, у тому числі 800 офіцерів.

Проте з початку мобілізації до військкоматів не з'явилися 450 військовозобов'язаних, відносно 307 з них військкомати направили подання до органів міліції. Відносно "ухильників" розпочато 193 кримінальних впровадження, 15 з них вже направлено до суду. За ухилення від військової служби засуджено чотири особи, вони отримали по два роки умовно. Також було розпочато 2073 адміністративних впровадження щодо фізичних та юридичних осіб, за ухилення від мобілізації та невиконання завдання.

Більше цікавої інформації читайте на Depo.Запоріжжя