ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запорізькій області борг із зарплатні сягнув майже 72 мільйонів

Станом на 1 липня сума заборгованості із заробітної плати становила 71,7 мільйона гривень, причому за червень вона збільшилася на 4,3 млн. грн.
Depo.
24 липня 2015 12:17
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua, такі невтішні цифри навів директор департаменту соцзахисту населення Запорізької облдержадміністрації Ігор Мещан під час засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соцвиплат.

За словами Мещана, особливе занепокоєння викликає ситуація із заборгованістю комунального підприємства "Основаніє", ДП "Запорізький облавтодор", Служби автомобільних доріг, "Запоріжцивільпроект" та низки інших підприємств, як державної та комунальної форм власності, так і комерційних.

Найбільшу кількість нарікань викликало КП "Основаніє", що продовжує нарощувати заборгованість, сума якої наразі складає 6,5 млн. грн.

На сьогодні найбільш серйозна ситуація щодо заборгованості склалася на підприємствах, що знаходяться у процедурах відновлення платоспроможності або визнання боржника банкрутом. Їхні борги складають 40,1 млн. грн., тобто більше половини від загальної суми. Серед цієї групи суб'єктів господарювання 84,9% або 34, 1 млн. грн. припадає на 10 підприємств державного сектору економіки: "АзМОл", "Кремнійполімер", "Радіоприлад" тощо.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на zp.depo.ua