У Запорізькій мерії не пов'язують обшуки з заявою губернатора про підготовку держперевороту

Прес-служба Запорізької міськради оприлюднила офіційний коментар щодо слідчих дій в будівлі мерії

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на сайт міськради.

В офіційному коментарі немає ані слова про причини обшуків, а також йдеться про те, що міський голова не хотів би пов'язувати їх з нещодавніми заявами (скоріше за все, мається на увазі заява очільника Запорізької ОДА Костянтина Бриля про підготовку на Запоріжжі держперевороту – Ред.).

"Міський голова сказав, що не хотів би пов'язувати подію ні з якими заявами, які прозвучали раніше. Завдання міської влади не робити гучні політичні заяви, а забезпечувати життєдіяльність міста. На думку Володимира Буряка, проблема з установкою систем відеоспостереження в окремих кабінетах міськвиконкому виглядає надуманою. Може бути, кому-то просто вигідно відвернути увагу громадськості на подібні "інформаційні викиди", - йдеться в офіційному коментарі Запорізької міськради.

Нагадаємо, згідно з ухвалою Жовтневого районного суду Запоріжжя слідчі дії в мерії відбувають у рамках провадження, відкритого за фактом передачі з кабінетів посадовців міськради інформації в "ДНР" каналом урядового зв'язку. Раніше портал Depo.Запоріжжя повідомляв, що у запорізьких мерії та облдержадміністрації відбуваються обшуки.

Також повідомлялося, що на позачерговій сесії Запорізької обласної ради7 липня очільник облдержадміністрації Костянтин Бриль зробив офіційну заяву про злочин проти нацбезпеки, що скоюється на території регіону.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя