ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У запорізькій лікарні ніяк не можуть позбутися наслідків тижневої зливи (ВІДЕО)

Головлікар 9 міської лікарні провів екскурсію по корпусах лікувального закладу, щоб показати наслідки зливи, яка пройшла у місті тиждень тому
Depo.
3 липня 2015 15:32
ФОТО: depo.ua
У запорізькій лікарні ніяк не можуть позбутися наслідків тижневої зливи (ВІДЕО)
У запорізькій лікарні ніяк не можуть позбутися наслідків тижневої зливи (ВІДЕО)

Стихія сильно затопила хірургічний корпус, повідомляє "ТВ-5". Співробітники лікарні змушені були евакуювати з палат пацієнтів і власноручно боротися з прибуває водою. Рясні опади потрапили в будівлю через дах. Затопило палати. Вода надходила і через підвал. Затопило ліфтові шахти. Всі підйомники в корпусі довелося відключити.

"У п'ятницю, під час дощу найбільше постраждав хірургічний корпус, де місцями все затопило до першого поверху. Все було ліквідовано своїми силами. Ми з деяких палат евакуювали пацієнтів, переводили їх на інші поверхи в інші палати. Вичерпували воду наші співробітники. По можливості , звичайно, є кілька насосів, викачували воду технічними засобами", - сказав головний лікар міської багатопрофільної лікарні № 9 Кирило Нерянов.

Через тиждень лікарня все ще борються з наслідками стихії. У підвалі на стінах помітний рівень, якого досягала вода. Сюди вона надходила через неефективни системи водовідведення на сусідньому з лікарнею провулку. У багатьох ліфтових шахтах воду повністю так і не вдалося відкачати. Зараз запустили тільки два ліфти, решта все ще в неробочому стані.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на zp.depo.ua