ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У запорізькій бібліотеці запустили “машину часу”

Запорізьких школярів вчитимуть історії за допомогою так званого бібліотечного хронографа
Depo.
15 березня 2016 18:40
ФОТО: depo.ua

В обласній бібліотеці для юнацтва вирішили навчити дітей любити історію та літературу. Для цього відправлятимуть їх в імпровізовану подорож за допомогою бібліотечного хронографа. Хоча пристрій - аж ніяк не найсучаснішій винахід, дітям сподобалося обирати епохи та мандрувати по них. Про це повідомляє кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

У запорізькій бібліотеці запустили “машину часу” - фото 1

Першими в імпровізовану часову мандрівку, тема котрої - "Великі серцем", відправились більше двадцяти дев’ятикласників обласного інтернату спортивного профілю. Поділившись на три команди та обравши певну епоху на "машині часу", діти відповідали на питання, пов'язані з тією чи іншою історичною особистістю.

У запорізькій бібліотеці запустили “машину часу” - фото 2

Школярі встигли "побувати" в шести часових відрізках, починаючи з часів Ярослава Мудрого до сьогодення, а також зазирнули у майбутнє, намалювавши карту України такою, якою її уявляють через кілька десятків років.

У запорізькій бібліотеці запустили “машину часу” - фото 3

Проект "Бібліотечний хронограф" діятиме на постійній основі. А майбутню тему заходу учасники обиратимуть самі, залишивши у бібліотеці свої побажання.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя