ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У запорізьких податківців - нова схема вимагання. "Заробили" майже півмільйона

За не проведення податкових перевірок та безперешкодне зайняття господарською діяльністю податківці вимагали від підприємців неправомірну вигоду
Depo.
17 лютого 2016 12:17
ФОТО: depo.ua
У запорізьких податківців - нова схема вимагання. "Заробили" майже півмільйона
У запорізьких податківців - нова схема вимагання. "Заробили" майже півмільйона

Додатково задокументовано отримання посадовцями хабарів на загальну суму понад 400 тис. грн. Про це порталу Depo.Запоріжжя розповіли у прес-службі ГУ НП України в Запорізькій області.

Під час проведення слідчо-оперативних заходів було встановлено, що податківці створили нову та завуальовану схему вимагання та отримання неправомірної вигоди від приватних підприємців та юридичних осіб, які займаються вирощуванням сільськогосподарської продукції та роздрібною торгівлею.

До злочинної діяльності керівники залучили у якості посередника підприємця, на рахунок якого надходили грошові кошти від директорів товариств. Готівку посередник знімав у банківській установі та передавав її вказаним посадовим особам.

Так, у грудні 2015 року, за не проведення податкових перевірок та безперешкодне зайняття підприємницькою діяльністю один із керівників відділу ДПІ за попередньою змовою зі своїм колегою вимагав від директора товариства неправомірну вигоду у розмірі 2% від їх обороту.

Зустріч директору працівник податкової інспекції призначив за місцем роботи та передав йому реквізити банківського рахунку.

Директор вніс на рахунок посередника суму неправомірної вигоди у розмірі 154 тисячі гривень. З метою приховування реальної мети в квитанції було зазначено, що кошти сплачуються за нібито виконанні роботи з ремонту складських приміщень.

Вчора, 16 лютого, під час отримання підтвердження сплати директором визначеної суми 33-річного керівника відділу ДПІ затримано в службовому кабінеті. Правоохоронці вилучили документи щодо перевірок суб’єктів підприємництва, з яких також вимагалася неправомірна вигода. На даний час банківській рахунок заблокований, на нього накладено арешт. Податківця затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

За час проведення слідчо-оперативних заходів правоохоронцями задокументовано отримання посадовцями відділу ДПІ неправомірної вигоди на загальну суму понад 400 тис. грн.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя