ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У запорізьких об'єднаних громадах на посади голів балотуватимуться 54 кандидати

Найбільша конкуренція за посаду голови об'єднаної територіальної громади (ОТГ) очікується 29 жовтня в Якимівській громаді

Depo.
12 жовтня 2017 17:27
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила координаторка громадського спостереження Громадянської мережі ОПОРА за виборами у Запорізькій області Анна Дворна, передає портал Depo.Запоріжжя.

У десяти запорізьких об'єднаних територіальних громадах балотуватимуться загалом 54 кандидати, з них - 13 жінок та 41 чоловік. Більшість кандидатів на голову ОТГ є самовисуванцями - 37.

"Найбільшу конкуренцію за посаду голови ОТГ будемо спостерігати у Якимівській громаді - 10 зареєстрованих кандидатів, відповідно найменшу конкуренцію за посаду голови ОТГ спостерігаємо у Новобогданівській громаді - 3 кандидати", - зазначила Анна Дворна.

Координатора також повідомила, що, за даними, отриманими від 10 територіальних виборчих комісій (ТВК), у Запорізькій області було висунуто 757 кандидатів у депутати, найбільше - шляхом самовисування – 322.

Нагадаємо, 29 жовтня у 10 об'єднаних громадах Запорізької області призначені перші вибори депутатів та сільських й селищних голів.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя