ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запоріжжі відбулася прем'єра фільму "Добровольці Божої чоти" (ВІДЕО)

У Запоріжжі відбулася прем'єра одного з найочікуваніших українських фільмів останнього часу під назвою "Добровольці Божої чоти" режисерів Леоніда Кантера та Івана Ясного
Depo.
1 травня 2015 10:19
ФОТО: depo.ua
У Запоріжжі відбулася прем
У Запоріжжі відбулася прем'єра фільму "Добровольці Божої чоти" (ВІДЕО)

Фільм представили студія "Зелене плем'я" спільно з "РІК ТБ", повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua. Цей фільм - історія створення української армії, братства, подвигів і зрад. Історія боягузтва і героїзму. Історія добровольців, які з вірою в Бога і Україну поклали душу і тіло за нашу свободу.

Фільм вже був представлений у багатьох містах України та за кордоном, зокрема в Італії, Нової Зеландії та інших країнах. Тепер до глядацької аудиторії фільму приєдналися і запорожці.

Серед героїв стрічки - і запорізький "кіборг", герой АТО, а в мирній професії - співробітник Національного заповідника "Хортиця" В'ячеслав Зайцев.

"Фільм дуже емоційний. Я ледве стримувала сльози впродовж усього показу. Ті, хлопці, що знаходяться на передовій, вони справжні Герої! Вони захищають наш спокій, вони боронять Україну від російських загарбників. Величезна шана їм! Я вважаю, що цей фільм, як урок патріотичного виховання, треба показувати в усіх навчальних закладах", - ділиться враженнями глядачка Ольга.

Вхід на кіносеанс був виключно за доброчинними внесками. Всього за вечір організаторам вдалося зібрати понад 2350 грн.

Показ фільму "Добровольці Божої чоти" в запорізькому кінотеатрі ім. Довженка триватиме ще протягом тижня після майбутніх свят.