ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запоріжжя ще є шанси отримати 200 мільйонів на мости

Губернатор Костянтин Бриль закликав запорізьких нардепів посприяти виділенню коштів з держбюджету на добудову мостових переходів через Дніпро
Depo.
25 лютого 2016 12:07
ФОТО: depo.ua

Про це йшлося на зустрічі влади регіону з народними депутатами України, повідомляє прес-служба ЗОДА, передає портал Depo.Запоріжжя.

За словами народного депутата України Петра Ваната, цьогорічний бюджет Міністерства інфраструктури України передбачає більше 6,5 мільярда гривень. Тож виділення запланованих 200 мільйонів для запорізьких мостів - цілком можливе.

У свою чергу голова Тимчасової слідчої комісії з питань проведення технічної експертизи будівельних робіт та перевірки використання бюджетних коштів при будівництві мостових переходів через річку Дніпро в місті Запоріжжя, народний депутат України Петро Сабашук наголосив на необхідності звернень до Генпрокуратури та СБУ з проханням повернути в Запоріжжя розгляд справ стосовно розкрадання бюджетних коштів під час будівництва мостів. Також запропонував провести інвентаризацію технічного та економічного стану об’єкта за рахунок Кабінету Міністрів України. Він зазначив, що у майбутньому будівництво мостів може здійснюватися за рахунок інвесторів під гарантії держави.

Нагадаємо, минулого року під час виїзної наради Комітету Верховної Ради України з питань бюджету було прийнято рішення про виділення 200 мільйонів гривень для завершення будівництва пілона вантового мосту та пуску автотранспорту по верхній гілці мостового переходу через річку Старий Дніпро.

Як повідомляв портал Depo.Запоріжжя, міській голова Запоріжжя припускає, що мости доведеться будувати “з нуля”.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя