ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запоріжжі знімають перший український 3-D мультфільм (ВІДЕО)

Молодий запорізький режисер Володимир Власенко представив на конкурс стартапів З-D історію про космонавта Мишкіна, що загубилося на безлюдній планеті
Depo.
9 липня 2015 17:23
ФОТО: depo.ua

Над мультфільмом працює команда всього лише з трьох осіб, і поки що без допомоги їм доводиться не солодко, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua, посилаючись на "Пороги".

"Я задумав цей проект ще 2 роки тому, коли прочитав книгу письменника-фантаста Роберта Шеклі "Варіанти вибору" (оригінальна назва "Options"). Мене вразила його історія про космонавта та роботі, які блукали по дивній планеті в пошуках деталей космічного корабля. Тому я вирішив використовувати ці образи у своєму сюжеті. Той, хто читав цей роман, зрозуміє, що просто екранізувати його - неможливо. І тепер, через два роки, я остаточно переробив сценарій і досяг певного технічного рівня, щоб створити цей мультфільм", - розповів Володимир Власенко.

Мультфільм про космонавта Мішкіна запорізький режисер представив на Всеукраїнському конкурсі стартапів від Нескафе, де мультфільм буде боротися за грант у розмірі 100 000 грн.

Підтримати Володимира Власенко і проголосувати за його роботу можна на сайті конкурсу.

Багато цікавої інформації Ви зможете знайти на Запоріжжя.depo.ua