ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запоріжжі закриваються два вузи

У травні в Україні закриються 60 вузів. Таке рішення ухвалили за результатами чергового засідання Акредитаційної комісії Міністерства освіти України
Depo.
17 квітня 2015 17:32
ФОТО: depo.ua
У Запоріжжі закриваються два вузи
У Запоріжжі закриваються два вузи

У список вузів, які можуть закритися, потрапили приватні вузи, де навчаються менше 200 чоловік, і академії державної форми власності з чисельністю студентів менше 900 осіб, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua.

За словами Міністра освіти Сергія Квіта, скорочення кількості вузів пов'язано з тим, що в Україні занадто розгалужена мережа навчальних закладів.

"Це породжує дублювання підготовки фахівців, створює труднощі у формуванні та розміщенні державного замовлення, здійсненні контролю за якістю вищої освіти, знижує ефективність управління, обмежує можливості громадян продовжувати навчання за програмами більш високого рівня, призводить до значних фінансових витрат на утримання вищих навчальних закладів", - йдеться в листі міністра освіти до ректорів, чиї навчальні заклади закриваються.

Деякі запорізькі вузи теж потрапили під скорочення. Це відокремлений підрозділ "Запорізький факультет менеджменту і бізнесу Київського університету культури" і відокремлений структурний підрозділ в Мелітополі приватного вищого навчального закладу "Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій".

За заявою Міністерства освіти такі реформи не завадять студентам завершити освіту. Студенти вищих навчальних закладів, які закриваються, зможуть довчитися в інших вузах.