У Запоріжжі за виборами спостерігає колишній представник "комітету соціальних комунікацій "ДНР"

Блогер Павло Волков, якого судили за сепаратизм, але виправдали, зареєстрований спостерігачем на дільниці №230980, що у Вознесенівському районі Запоріжжя
 

Про це повідомляє кореспондент Depo.Запоріжжя.

Блогер із неоднозначною репутацією зареєстрований спостерігачем на дільниці №230980 в 76-му виборчому окрузі.  Волкову закидали забезпечення проведення "референдуму" в "ДНР" та роботу в "комітеті соціальних комунікацій" "ДНР". Він обвинувачувався за ст.110 ч.2 (Посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) та ст.258-3 ч.1 (Сприяння створенню або діяльності терористичної групи чи терористичної організації) КК України. Але Шевченківський районний суд Запоріжжя місяць тому його виправдав. За виборами у Запоріжжі Волков спостерігає в якості представника ГО "Успішна варта". Під час перебування на дільниці кореспондента Depo.Запоріжжя Волков звідти пішов.

Колишній "комунікатор" "ДНР" не єдиний спостерігач на дільниці, впродовж дня тут були інші, зокрема іноземні.

За словами секретаря ДВК Тетяни Біденко, дільниця відкрилася вчасно і працює в штатному режимі. Тут зареєстровані 1726 виборців, 21 – має проголосувати на дому. Станом на 15:00 проголосували понад половина – 910 людей.

Запоріжці, що голосують на цій дільниці у самісінькому середмісті обласного центру, розповіли про настрій. У 44-річної перекладачки Валентини він дещо пригнічений. "Не вірю жодному кандидату і загалом в українську політику", - каже жінка. Валентина вважає, що в політику йдуть, аби грабувати країну. Прийшла ж на дільницю голосувати, аби її бюлетенем ніхто не скористався.

Більш оптимістичний настрій у 73-річної пенсіонерки Тетяни. "Давно обрала свого кандидата, сподіваюся на суттєві зміни в країні... Тарифи знизяться, якщо люди обернуть не олігарха", - каже пенсіонерка.

Нагадаємо, на дільницю в Олександрівському районі Запоріжжя спостерігачі викликали поліцію.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя