ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запоріжжі за гроші німців містечко для переселенців відгородять парканом

У Запоріжжі за гроші німецької організації "GIZ GmbH" містечко для переселенців відгородять парканом. Також німці обіцяють оплатити будівництво пандусів, доріжок та дитячого майданчика
Depo.
21 травня 2015 17:38
ФОТО: depo.ua

Про це порталу Запоріжжя.depo.ua повідомили в прес-службі мерії. Зараз містечко для переселенців в Південному мікрорайоні все ще залишається наполовину порожнім. При цьому в місті зареєстровано понад 24 тис. переселенців.

У містечку, де проживають вимушені переселенці з Донецької та Луганської областей обладнають куточок для відпочинку, доріжки, пандуси для людей з обмеженими можливостями.

Представники організації "GIZ GmbH" приїхали в Запоріжжі для того щоб обговорити з міською владою питання подальшого благоустрою території транзитного містечка, психосоціальної підтримки переселенців. Директор проекту організації "GIZ GmbH" з підтримки транзитних містечок Матіас Брандт розповів, що німецька сторона готова профінансувати реалізацію низки проектів з благоустрою містечка: будівництво огорожі, обладнання доріжок і пандусів, облаштування зеленої зони.

Крім цього, навколо містечка з'явиться паркан.

"Ми раді, що ви вирішили профінансувати будівництво огорожі навколо містечка, хоча раніше ця пропозиція відхилялася. До міської влади вже зверталися переселенці, які просили вирішити це питання", - зрадів мер Олександр Сін.