У Запоріжжі з'явиться нове комунальне підприємство

Таке рішення 30 червня на сесії міської ради більшістю голосів ухвалили депутати

За це рішення проголосувало 54 народних обранця, повідомляє кореспондент портала Запоріжжя.depo.ua. Як заявив заступник міського голови Дмитро Свіркін, створення нового комунального підприємства - це основна умова іноземних інвесторів, які мають намір вкладати кошти в енергоефективні проекти.

Зокрема, таку умову висуває Європейський банк реконструкції та розвитку, з яким Запоріжжя має намір реалізувати ряд спільних проектів. Нагадаємо, що згідно з проектом, нове підприємство буде діяти в якості керуючої компанії, яка буде "залучати кошти для реалізації інвестиційних проектів систем енергопостачання, вибирати технічних партнерів (будівельні та інжинірингові компанії), укладати договори з енергопостачальниками та споживачами, отримувати плату за енергосервісні послуги і таке інше"

"Особисто до мене приходили інвестори з Естонії. В них є проект вартістю у три мільйона доларів. Суть проекту - збирати сміття на Правому березі та переробляти його на газ. Отриманого тепла вистачить для того, щоб обігрівати Весь Бородинський район. Про те інвестори одразу зазначили, що вони готові вкладати гроші за умови створення нового КП", - розповів порталу Запоріжжя.depo.ua депутат міськради Генадій Рекалов.

На думку депутата, інвесторам потрібно лише "чисте" підприємство, без історії.

"Хто захоче вкладати гроші, наприклад у міське комунальне підприємство "Основаніє"? інвесторам потрібно виключно "чисте" підприємство", - впевнений депутат.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на zp.depo.ua

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя