У Запоріжжі втретє відбудеться турфестиваль. І знову - в новій локації

Туристичний фестиваль "Запоріжжя - місце щастя" цьогоріч відбудеться у Запоріжжі 12-13 травня

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на прес-службу ЗОДА.

Фестиваль "Запоріжжя - місце щастя", покликаний презентувати туристичні продукти краю, знову змінить локацію. Цього разу він відбудеться у Вознесенівському парку біля каскаду водоспадів "Райдуга". Окрім того, для учасників фестивалю буде організовано інформаційний тур на узбережжя Азовського моря.

За словами організаторів, на цьогорічному туристичному фестивалі можна не тільки гарно відпочити, але й замовити тур "із перших рук", придбати сувеніри, дізнатися багато цікавого про туризм в Україні та регіоні, набути необхідних ділових контактів тощо.

Нагадаємо, перший туристичний фестиваль відбувся у запорізькій "Дубовці" 2016 року. Він зібрав понад 600 учасників і 3000 відвідувачів. За його підсумками було укладено 200 контрактів. Другий ярмарок туризму з розмахом відбувся на площі Маяковського 2017 року. На ярмарку були представлені десятки закладів туристичної сфери, але його атмосферу багато в чому створювали аматори: місцеві краєзнавці, археологи, майстри. Уперше взяли участь в у фестивалі представники туристичної галузі з інших регіонів України: свої намети виставили Київ, Кропивниччина, Полтавщина тощо.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя