У Запоріжжі визначили кращого спортсмена квітня

Кращого спортсмена минулого місяця визначили в Запоріжжі днями

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на "ЗА!Спорт".

Так, переможцем конкурсу на звання кращого спортсмена місяця в Запоріжжі, який проводять обласні відділення Національного Олімпійського комітету та Асоціації спортивних журналістів України, став плавець Сергій Шевцов.

У квітні вихованець СДЮШОР "Спартак-КПУ" завоював два золота на Кубку України, який проходив в Харкові. Сергій не знав собі рівних на дистанціях 50 і 100 м вільним стилем. Кращим тренером місяця стала наставниця Шевцова - ЗТУ Надія Артюх.

Зараз Сергій готується до серії міжнародних змагань, де спробує виконати норматив для участі в чемпіонаті світу. А в серпні Шевцов представить Україну на Всесвітній Універсіаді в Китаї.

Нагадаємо, як раніше писав портал Depo.Запоріжжя, бердянський важкоатлет завоював "золото" Кубку України.