У Запоріжжі в раді ветеранів АТО планують "переворот"

Ветерани АТО зібралися в Запорізькій облдержадміністрації на нараду, в ході якої вирішили змінити голову і склад консультативної ради, сьогодні, 5 грудня

У Запоріжжі в раді ветеранів АТО плануют…

Про це повідомляє Depo.Запоріжжя.

АТОвці незадоволені діючою консультативною радою, до роботи якої у них є багато нарікань та яку вони вважають неефективною. Невдоволення стосується, наприклад, питань реабілітації, лікування та виділення їм землі. У зв'язку з цим на засіданні прийняли рішення про створення "нової" ради.

До складу оновленої консультативної ради при облдержадміністрації увійшли 15 осіб. Її очолив ветеран АТО, депутат Запорізької міської ради Олег Коломоєць.

Заступниками голови ради стали Ігор Маринюк – ветеран 92-ї бригади, а також Роман Хмарський, який служив у 37-му батальоні.

"Протокол засідання ми надамо голові облдержадміністрації, він вже буде вирішувати – дослухатися чи ні до прийнятого ветеранами АТО рішення. Ми сподіваємось, що все ж зможемо достукатись і, заради конструктивної взаємодії та співпраці з органами влади, все ж таки запрацює цей дорадчий орган при голові ОДА", – розповів Олег Коломоєць.

Нагадаємо, у вересні ветерани висловили недовіру раді ветеранів АТО, яку очолював Андрій Хімічев. Причина – рада була зібрана за попереднього губернатора Костянтина Бриля та була, за їх словами, "кишеньковою".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"