ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запоріжжі учасники інтелектуальної гри обурилися питаннями з "русского міра"

Учасники популярної інтелектуальної гри Quiz, що регулярно відбувається у Запоріжжі, обурені питаннями, що на ній ставлять

Depo.
11 жовтня 2018 12:58
ФОТО: depo.ua

Про це гравці пишуть у Facebook, передає Depo.Запоріжжя.

Гравців обурює, що питання на грі - з "русского міра", тобто стосуються російських подій і персон. Особливо обурює учасників, що серед цих персон – одіозні "зірки", які підтримують війну Росії проти України.

"Якого біса ви ставите в музичних питаннях Чічєріну? Ви адекватні взагалі? Чому в питаннях постійно то російські письменники-поети, то російські міста (Арьол, Воронєж), то Артємію Лєбєдєву присвячується ледь не цілий тур? Ви взагалі дупля відбиваєте хоч трохи?! Може давайте Газманова ще поставте (ту пісню де він ноздрямі землю вдихає), може Кобзона?!" - написав гравець Олександр Сергієнко.

Поділяє обурення й постійний учасник ігор Роман Акбаш, який зазначив, що така ситуація виникає через те, що організатори використовують базу питань російської гри "Що? Де? Коли?".

"Є такий трабл в місцевих інтелектуальних іграх. Регулярно в питаннях - то Яндекс, то Чичеріна, то Вассерман, то Лебедєв... Одну і ту ж російську базу питань "ЩДК" юзают нещадно все організатори, зовсім не заморочуючись, про кого або про що запитують - скопіювали, вставили, задали, аби тільки гру провести. Дійсно, хочеться більш грамотною, ретельної і креативної роботи над питаннями", - зазначив Акбаш.

Нагадаємо, у Запоріжжі доволі популярні інтелектуальні ігри: "Що? Де? Коли?", Quiz, Brainstorm.

Фото: Quiz, зі сторінки Романа Акбаша у Facebook.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя

Також читайте нас на Facebook та у Twitter