У Запоріжжі тридцятирічний військовий радар модернізували до "експортного стану"

На запорізькому казенному підприємстві "Іскра", що входить до складу Укроборнпрому, модернізували радіолокаційну станцію 19Ж6, яка майже 30 років виконувала бойові завдання у Збройних силах Україні
 

У Запоріжжі тридцятирічний військовий ра…

Про це повідомляє Depo.Запоріжжя з посиланням на пресслужбу підприємства.    

Модернізація тридцятирічної радіолокаційної станції 19Ж6 була виконана в рамках державного оборонного замовлення 2020 року. Після ремонту  станція стала новим сучасним зразком РЛС та отримала індекс 35Д6М.

У модернізованого радару збільшено дальність дії, підвищено точність визначення координат, покращені параметри траєкторної обробки, за рахунок сучасних програмних рішень розширені функціональні можливості та зменшена вартість технічного обслуговування. Окрім того, у РЛС тепер відображається інформація про місцезнаходження та про інтенсивність метеорологічних явищ – ці дані дуже корисні при керуванні діями пілотів. Увага під час ремонту також була приділена створенню комфортних умов праці для персоналу станції.

До модернізації

Після модернізації

На підприємстві зазначають, що така модернізація має значний експортний потенціал. Нині по всьому світові є велика кількість виробів типу 19Ж6, 36Д6 старого зразка зі строками експлуатації понад 20 років. Ці радари потребують ремонту та модернізації, в результаті проведення яких замовник отримує нову сучасну РЛС. І це значно дешевше, ніж придбання нової станції. "Це є перспективним напрямком роботи підприємства та цікавить іноземних партнерів, адже станції після понад 20 років експлуатації отримуватимуть "друге життя" і будуть здатні виконувати свої бойові задачі, навіть у складних кліматичних умовах", – коментує директор "Іскри" Юрій Пащенко.

"Іскра" має багаторічний досвід у виготовленні та модернізації виробів типу 19Ж6, 35Д6, 36Д6. Спеціалісти підприємства забезпечують технічний супровід роботи РЛС на протязі всього життєвого циклу станцій, як на території України так і далеко за її межами. Зокрема, на "Іскрі" раніше модернізували два радари для США.  

Нагадаємо, Міноборони паралізувало роботу стратегічного підприємства у Запоріжжі.

Всі новини Запоріжжя сьогодні читайте на Запоріжжя.Depo

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"