ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запоріжжі студентка ЗНУ покінчила життя самогубством

Студентка запорізького вузу покінчила життя самогубством
Depo.
9 вересня 2015 17:53
ФОТО: depo.ua

Цього року 21-річна Ганна повинна була почати навчання на 5-му курсі, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя, посилаючись на "Всю владу". Дівчина повісилася ще 30 серпня у себе вдома в селі Велика Олександрівка Херсонської області. Однак про її смерть стало відомо тільки сьогодні.

Ганна навчалася заочно, всі сесії здавала з відзнакою, розповідають подруги Ганни по факультетах. При цьому дівчина мала амбіції у майбутній професії, раніше суїцидальних нахилів не висловлювала.

"Анечка, навіщо ти це зробила? Ти така розумничка і красуня була... Пам'ятаємо, любимо, сумуємо...", - пишуть користувачі соцмереж на сторінці у дівчини.

"Не засуджуйте її, згадую її, особливо ті, до кого вона була уважною. Ця людина як ніхто заслуговує на світлу пам'ять", - пише на своїй сторінці однокурсниця Ганни.

"Важко змиритися, що Ані вже немає... Сьогодні був найважчий день в універі, на кожній парі згадували про її смерть, це було нестерпно... Аня була світлою і доброю людиною, хорошим другом, мені буде її не вистачати... ", - пишуть користувачі соцмереж.

Будь в курсі всіх подій Запоріжжя з Depo.Запоріжжя