ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запоріжжі співробітники коледжу вкрали 140 тисяч грн з бюджету

Запорізька прокуратура домоглася скасування судових рішень про виправдання обвинувачених в заволодінні бюджетними грошима
Depo.
26 червня 2015 14:49
ФОТО: depo.ua

Прокуратура Запорізької області домоглася скасування стосовно посадовців коледжу, які обвинувачувались у заволодінні понад 140 тисяч гривень з бюджету. Про це порталу Запоріжжя.depo.ua повідомили у прес-службі відомства.

Встановлено, що протягом 2007-2010 років посадові особи одного із коледжів Запоріжжя формально оформили на роботу викладачів, які фактично не працювали в навчальному закладі. Однак цим віртуальним працівникам нараховували та виплачували зарплату. В результаті такого зловживання службовим становищем посадовці заволоділи коштами з бюджету в сумі понад 140 тисяч гривень.

В березні минулого року Орджонікідзевський райсуд м.Запоріжжя виправдав фігурантів справи за ст.191 КК України (привласнення або заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем) та визнав їх винними лише в підробці документів (ст.366 КК України).

Влітку минулого року одна з обвинувачених, а також прокуратура області звернулись до апеляційного суду Запорізької області зі скаргами на такий вирок. Суд другої інстанції залишив апеляційну скаргу прокурора без задоволення. Натомість він скасував вирок місцевого суду стосовно жінки, а також закрив кримінальне провадження стосовно неї у зв'язку з недоведеністю її винуватості.

Відстоюючи позицію державного обвинувачення, прокуратура звернулась з касаційною скаргою до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ. Після розгляду матеріалів справи суд касаційної інстанції скасував попередні судові рішення у провадженні та призначив новий судовий розгляд в суді першої інстанції.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на zp.depo.ua