ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запоріжжі список нових назв вулиць складуть козаки

Цим списком у мерії мають намір скористатися при реалізації норм закону про декомунізацію
Depo.
10 липня 2015 14:42
ФОТО: depo.ua
У Запоріжжі список нових назв вулиць складуть козаки
У Запоріжжі список нових назв вулиць складуть козаки

Про це порталу Запоріжжя.depo.ua повідомили у прес-службі мерії Запоріжжя. Скласти список нових назв вулиць, які потрапляють під перейменування у зв'язку із законом про декомунізацію. Таке доручення представники козацьких організацій регіону отримали від мера Запоріжжя Олександра Сіна.

Лідерів козачого руху в Запоріжжі запросили до мерії, щоб обговорити деталі міської програми, яка популяризує тему запорізького козацтва. Надалі цей список з іменами відомих запорізьких козаків та історичних подій в мерії обіцяють запропонувати громадськості, як альтернативу нинішнім назвам вулиць, районів, природних об'єктів у Запоріжжі.

Нагадаємо, що пакет законів про декомунізацію був підписаний Президентом 15 травня поточного року. У них прописаний алгоритм дій місцевої влади щодо перейменування об'єктів і демонтажу пам'ятників. За даними облдержадміністрації, у Запорізькій області підлягає перейменуванню 36 населених пунктів та 720 вулиць. Також громаді регіону необхідно буде прийняти рішення про знесення 123 пам'ятників, які підпадають під пропаганду комуністичної ідеології.

Інші цікаві новини про події міста шукайте на Запоріжжя.depo.ua