У Запоріжжі розпочали двомісячний ремонт "вбитої" дорогі на Дніпрогесі

Капітальний ремонт дорожнього полотна на запорізькій греблі розпочали сьогодні, 12 серпня, триватиме він до встановленого президентом України Володимиром Зеленським дедлайна
 

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на прес-службу Запорізької міськради.

Повну заміну асфальтного покриття на греблі Дніпрогесу розпочали у Запоріжжі. Це – перший капітальний, а не ямковий ремонт тутешньої дороги. На час ремонту балансоутримувач греблі – підприємство "Укргідроенерго" запровадило обмеження в русі транспорту. Забороняється в’їзд на греблю вантажівок, також вирішується питання про перенаправлення тролейбусів та автобусів.

а словами представників "Укргідроенерго", ремонт робитимуть поетапно. Для руху транспорту залишають дві дорожні смуги на греблі. У часи пік ремонтні роботи будуть переривати, щоб звільнити ще одну смугу.

Ремонтні роботи вестимуться цілодобово. В Укргідроенерго обіцяють, що  після ремонту на греблі з’явиться зручна сучасна дорога.

Ремонт розпочався на виконання відповідного доручення президента України Володимира Зеленського та триватиме до встановленого ним дендлайна – 15 жовтня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook