ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запоріжжі протягом п’яти років будуть проводити реконструкцію районної лікарні

У комунальній установі "Центральна лікарня Орджонікідзевського району", що розташована на бульварі Шевченка, протягом п’яти років проводитимуть реконструкцію загальною вартістю в 28,055 мільонів гривень
Depo.
18 червня 2015 11:40
ФОТО: depo.ua

Згідно даних веб-порталу державних закупівель, відповідну угоду уклали КП "Управління капітального будівництва", як представник міської влади, та ТОВ "Центр будівельних технологій", повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua.

Засновниками ТОВ є Макушин Михайло Анатолійович, Дідович Сергій Миколайович і Дідович Вікторія Володимирівна. Це чи не найбільший за обсягами тендер, укладений запорізькою владою, з часів сумнозвісного притулку для тварин за 24 мільони гривень, котрий так і не побудували.

Крім будівельних робіт, у технічне завдання включено також придбання 20 апаратів для гемодіалізу, що й призвело до значного зростання кошторисної вартості об'єкту до 28,055. Спочатку у бюджеті передбачалось фінансування на реконструкцію лікарні не більше 15 мільйонів гривень.

Група громадських активістів на чолі з Іриною Лєх місяць тому, коли технічну документацію проекту вже було оприлюднено, але торги ще не відбулись, наголошувала, що подібне "розширення" реконструкції за рахунок включення до нього медичної апаратури, є антиконкурентним. До того ж, за словами Лєх, офіційний дилер обладнання для гемодіалізу був готовий надати ці апарати, що вже були у вжитку, безкоштовно.

Більше новин про життя Запоріжжя читайте на zp.depo.ua