ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запоріжжі пропонують перейменувати вулицю на честь колишнього мера

Перейменувати вулицю Копенкіна в Шевченківському районі Запоріжжя на честь колишнього міського голови Олександрівська Фелікса Мовчанівського
Depo.
3 вересня 2015 11:54
ФОТО: depo.ua
У Запоріжжі пропонують перейменувати вулицю на честь колишнього мера
У Запоріжжі пропонують перейменувати вулицю на честь колишнього мера

Список відповідних пропозицій опублікований на сайті Запорізької міської ради, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

"Під час його керівництва містом (1901-1911 та 1916-1917 рр.) Активно вирішувалися питання будівництва доріг, спорудження міського водоводу та водонапірних башт, будівництва муніципальних будівель, споруджено будинок міського банку, закінчено будівництво Олександрівської жіночої гімназії. Завдяки діяльності Мовчанівського в місті була побудована перша електростанція. У 1903 заснував школу для глухонімих дітей, яка існує до теперішнього часу", - говориться у повідомленні мерії.

Повний список перейменувань у Шевченківському районі містить 26 позицій. Серед пропозицій можна бачити вулицю Героїв Небесної сотні, загиблого в АТО Героя України Богдана Завади, волонтера Євромайдану, якого спалили у власному автомобілі Сергія Сіненко, Віктора Духовченко (керівника повстання радянських військовополонених у таборі Бадабері в Пакистані).

Інші новини читайте на сайті Depo.Запоріжжя