У Запоріжжі презентували книгу про російсько-українські війни

Історики пояснили, чому в цій війні Україна переможе
Depo.
17 лютого 2016 17:37
ФОТО: depo.ua
Історики пояснили, чому в цій війні Україна переможе
Історики пояснили, чому в цій війні Україна переможе

“Братня” навала” - так називається нова праця українських істориків, презентація якої відбулася сьогодні, 17 лютого, у Запорізькому національному університеті. Про це повідомляє кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

Перед присутніми виступив один з авторів книги - доктор історичних наук Віктор Брехуненко (Київ). За його словами, історія російсько-українських війн налічує дев’ять століть - з моменту захоплення Києва володимирським князем Андрієм Боголюбським.

Історики пояснили, чому в цій війні Україна переможе  - фото 1

Історики пояснили, чому в цій війні Україна переможе  - фото 2

Дослідник підкреслив, що сьогоднішні події у Криму та на Донбасі мають аналоги в минулому, а “гібридна війна“ - це винахід “як мінімум 500-річної свіжості“. Також Брехуненко зазначив, що принаймні одна обставина вказує на те, що нинішня війна буде для України успішнішою, ніж попередні.

“Вперше ми воюємо лише на один фронт, тільки з Росією. Інші сусіди може й не допомагають так, як би нам хотілося, але хоча б не заважають“, - каже фахівець.

В обговоренні книги взяли участь і запорізькі історики – декан історичного факультету ЗНУ Володимир Мільчев, доцент Сергій Білівненко, доброволець-“кіборг“, депутат міськради В’ячеслав Зайцев, а також студенти.

Історики пояснили, чому в цій війні Україна переможе  - фото 3

Книга написана професійними істориками, але розрахована на широке коло читачів. Частину накладу вже передано до українським солдатам та офіцерам.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя