ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запоріжжі поминули впізнаних і безіменних героїв, загиблих в Іловайському котлі

На прохання ветеранів АТО та волонтерів, панахиду відслужили без притаманної чиновникам помпезності
Depo.
29 серпня 2016 18:36
ФОТО: depo.ua
У Запоріжжі поминули впізнаних і безіменних героїв, загиблих в Іловайському котлі
На прохання ветеранів АТО та волонтерів, панахиду відслужили без притаманної чиновникам помпезності

Пам'ять полеглих два роки тому в Іловайському котлі воїнів вшанували на Кушугумському кладовищі, що поблизу Запоріжжя, сьогодні, 29 серпня, ветерани АТО та військові, волонтери, а також рідні бійців. Поминали, як наголошували активісти, “вузьким колом”, тому представників влади не запрошували, щоб уникнути “краваток та притаманної чиновникам помпезності”, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

На прохання ветеранів АТО та волонтерів, панахиду відслужили без притаманної чиновникам помпезності - фото 1

Панахиду за загиблими відслужили священики УПЦ Київського патріархату. Запоріжці поклали квіти на могили безіменних героїв. На мітингу мали змогу виступити всі бажаючі, говорили з сумом та надією, що хлопці полягли не даремно, що Україна буде звільнена від російських окупантів та поверне свою територіальну цілісність.

На прохання ветеранів АТО та волонтерів, панахиду відслужили без притаманної чиновникам помпезності - фото 2

На Кушугумському кладовищі поховано останки 118 безіменних воїнів, що загинули у Іловайському котлі. На весні цього року на їхніх могилах були встановлені нагробки. Тіла 42 ідентифіковані та за бажанням родичів перехоронені в Київській, Дніпропетровській, Кіровоградській та Херсонській областях.

Нагадаємо, 18 серпня українські силовики увійшли у Іловайськ, а через десять днів опинилися у оточенні російських військових та бойовиків так званого “ДНР”. Вночі 29 серпня Путін згодився на гуманітарний, “зелений” коридор, але за умови, що вихід буде відбуватися без зброї. О восьмій годині ранку українські військові почали виходити з міста, їхні колони були розстріляні на марші. За офіційними даними, загинули сотні, неофіційно – понад тисячу українських воїнів.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя