У Запоріжжі покупці штурмували секонд-хенд. Вгамовувати натовп прибули військові

Рано вранці натовп кинувся розбирати нову партію дешевого одягу
Depo.
29 березня 2016 18:12
ФОТО: depo.ua

Штовханиною та конфліктами супроводжувався розпродаж у магазині секонд-хенду в Запоріжжі сьогодні, 29 березня. Такий ажіотаж відбувається біля магазину на вулиці Парамонова вранці кожного вівторка, коли завозять нову партію одягу, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя з посиланням на місцевих мешканців.

"Серед інших приходять перекупщики, які "вигрібають" весь якісний товар, а потім продають його дорожче в інтернеті", - розповів очевидець. 

Цього разу о 8.00 співробітники магазину відмовилися відкривати двері, поки натовп з декількох десятків чоловік не відійде на кілька кроків. "Минулого разу ви нам вже двері зламали", - пояснили вони. У відповідь люди ледь не почали "штурм" закладу. Вийшли охоронці, але не змогли заспокоїти покупців. 

Згодом поруч зупинился машина камуфляжних кольорів, і з неї вийшли п'ятеро чоловіків у камуфляжі з автоматами. Вони змусили відвідувачів вилаштуватися у чергу та спокійно по одному заходити всередину.

Хто це був, достеменно невідомо. На думку більшості присутніх, людей вгамовували військові, але чи були на них якісь розпізнавальні знаки, очевидець не помітив.

У Запоріжжі покупців дешевого одягу вгамовували бійці з автоматами

У запорізькій поліції наразі не готові коментувати подію. 

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя