ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запоріжжі по-звірячому побили героя-"кіборга"

26-річний військовослужбовець отримав жорстокі побої в результаті дорожнього конфлікту
Depo.
26 травня 2015 15:43
ФОТО: depo.ua

Інцидент стався минулої суботи, 23 травня, у Шевченківському районі Запоріжжя, пише газета "Міг", повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua.

Військовий Станіслав недавно вийшов на дембель, служить в 93-й бригаді. Того вечора він повертався з відпочинку на природі. 26-річний хлопець переходив дорогу по пішохідному переходу, коли з іномарки, що пригальмувала, пролунали не зовсім цензурні вигуки на його бік. "Воруши поршнями!", мовляв. Хлопець, ясна річ, теж за словом в кишеню не поліз. Почалася сварка, яка швидко перейшла в бійку.

Як потім повідомляли свідки події, двоє хлопців вийшли з машини і почали бити "кіборга" ногами, коли той вже лежав без свідомості. І при цьому кричали: "Давайте його взагалі "загасимо"!". Підоспіла міліція встигла відвезти бійця в лікарню. Зараз він лежить у травматології, у важкому стані.

"Йому відбили кишки, було внутрішня кровотеча, - розповіла дружина постраждалого військовослужбовця Уляна. - У нього зараз шість трубочок з одного боку тіла, дві - з іншого, струс мозку, погані рефлекси. Лікар сказав, що стан важкий. Чоловікові залишалося утрясти деякі юридичні моменти з приводу демобілізації".

"Цим двом, який побив мого чоловіка, близько 21 років. Батько одного з них приходив, намагався "домовитися". Я відповіла: "Ні, мені потрібно чесне розслідування та об'єктивне покарання". Хоча багато мені сказали, що нічого не вийде, ці нападники - сини якихось місцевих "шишок"", - розповідає дружина.