ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запоріжжі п`яний прихильник “руського міра” побився з трамваєм

Чоловіку не сподобалось, що зупинки віднині оголошують українською
Depo.
21 березня 2016 18:29
ФОТО: depo.ua
У Запоріжжі п`яний прихильник “руського міра” побився з трамваєм
Чоловіку не сподобалось, що зупинки віднині оголошують українською

У Запоріжжі п'яний чоловік ледь не побив жінку-водія трамвая через те, що вона оголосила зупинку українською мовою. Про це порталу Depo.Запоріжжя повідомили працівники комунального підприємства “Запоріжелектротранс”.

За словами комунальників, водіїв трамваїв та тролейбусів зобов'язали робити всі оголошення, в тому числі і виголошувати назви зупинок, виключно українською мовою. Наразі, це лише рекомендація, проте з 1 квітня їх будуть контролювати стосовно виконання цієї вимоги. Кермувальникам вже навіть погрожують складанням рапортів або позбавленням премії через порушення цієї вимоги. Тому вже сьогодні у більшості комунального транспорту всі об'яви лунають виключно українською.

Проте, як виявилось, це нововведення сподобалось не всім містянам. Так, у неділю, 20 березня, нетверезому чоловікові не сподобалось почути оголошення української: “Він почав сваритися із водієм, через те, що вона зробила оголошення української мовою. Почав кричати про те, що ми бандерівці і зовсім скоро до міста прийдуть росіяни, тож ми всі дізнаємось, де “раки ночують“. Цей чоловік кричав, що зовсім скоро у Запоріжжі настане “руський мір“ і ніхто більше не буде говорити мовою “хунти“, - розповідають колеги жінки-водія, яка везла неадекватного пасажира.

“Цей чоловік спочатку спробував увірватися до кабіни водія, проте вона вчасно закрила двері, а на зупинці він вийшов і почав бити ногами трамвай. Розбив “поворотник“ та фару. На щастя, в салоні були пасажири, які заступилися за водія, тому все вирішилося доволі мирно. Проте, працювати стає надалі страшніше, бо таких неадекватних пасажирів стає все більше“, - кажуть жінки-кермувальниці.

Нагадаємо, що раніше невідомий запорізький патріот написав скаргу на водія тролейбусу за те, що той оголосив вже декомунізовану зупинку за старою звичкою.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя