ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запоріжжі ОСББ виграло гойдалку, велопарковку та ще кілька дрібничок для комфортного життя

Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "Діамантовий" стало переможцем конкурсу проектів для ОСББ та отримало сертифікат на суму 10 тисяч гривень

Depo.
11 серпня 2017 19:26
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя.

У конкурсі проектів для ОСББ, що його оголосила Запорізька територіальна організація партії "Солідарність" – Блок Петра Порошенка", взяли участь 28 запорізьких ОСББ. "Діамантовий" представив найкращий проект, тож тепер втілить задуми, що зроблять життя мешканців більш комфортним.

"Коли ми розробляли проект, думали про те, що це має бути корисним для усіх мешканців будинку, а всі вони різні. В нас є велосипедисти, мами з дітками, літні люди. Тому вирішили взятися за дрібниці, але для всіх: гойдалка, велопарковка, так звані собачі вбиральні", - розповіла розповіла голова ОСББ Ольга Кириленко. Тепер в об'єднання співвласників є гроші на ці "дрібнички".

Голова Запорізької територіальної організації партії "Солідарність" – Блок Петра Порошенка", народний депутат України Ігор Артюшенко, який презентував результати конкурсу, зазначив, що дуже радий прояву активності людей.

"Мене захоплює, що вони не бояться брати на себе відповідальність, хоч це і важко. Наша політична сила і я особисто є другом створення ОСББ і публічних конкурсів щодо керуючих компаній. На жаль, на сьогоднішній момент це не так. Депутати фракції БПП у міськраді добиваються проведення прозорих конкурсів. І я певен, що результати будуть", – зазначив парламентар.

Організатори конкурси подякували всім його учасникам та вручили пакети з подарунками. А також зауважили, що наразі відбувся лише перший етап конкурсу проектів для ОСББ Запоріжжя, на черзі другий – "Зелене місто".

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя