У Запоріжжі обрали кращу спортивну школу

Запорізьку ДЮСШ №8 визнали кращою спортивною школою області

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на прес-службу мерії міста.

Міська дитячо-юнацька спортивна школа №8, в якій працюють секції шахів та шашок, за підсумками 2018 року зайняла перше місце серед спортивних шкіл Запорізької області.

Рейтинг спортивних шкіл визначали за багатьма показниками, серед яких, зокрема, участь спортсменів у міжнародних змаганнях. Протягом 2018 року шість юних спортсменів стали призерами чемпіонатів Європи та світу з шашок. Директор ДЮСШ №8 Олег Компанієць підкреслив, що вихованці школи вже протягом 13 років поспіль завойовують медалі Європейського та світового рівнів. Загалом за минулий рік вихованці ДЮСШ № 8 завоювали 287 нагород різного ґатунку.

У школі тренуються 218 вихованців у двох відділеннях: шахи та шашки. Зі спортсменами займаються 14 тренерів-викладачів, серед яких два тренери вищої категорії, один тренер I категорії та п’ять тренерів II категорії.

Нагадаємо, військові "Запорізької Січі" стали кращими на артилерійських змаганнях.