ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запоріжжі німці побудують дитсадок

Німецьке товариство вкладе гроші у розбудову дитячого садочка, яке майже 20 років тому було зачинено у зв’язку з аварійним станом
Depo.
23 березня 2016 16:36
ФОТО: depo.ua
У Запоріжжі німці побудують дитсадок
У Запоріжжі німці побудують дитсадок

Як повідомляє кореспондент порталу Depo.Запоріжжя, про це сьогодні, 23 березня, повідомили представники департаменту освіти і науки депутатам Запорізької міськради.

Так, проект повного відновлення будівлі дитсадка №100 "Гармонія" вже розроблено товариством міжнародного співробітництва GIZ з Німеччини, яке повністтю взяло на себе витрати на капітальний ремонт будівлі.

Дитсадок було зачинено у 1997 року у зв’язку з аварійним станом та передано в оренду мисливському клубу "Фенікс". А останні роки будівля зовсім не використувалася - відсутні інженерні мережі та комунікації.

Наразі у Запоріжжі (зокрема у Шевченківському районі, де розташована будівля дитсадка) існує нагальна потреба у створенні дошкільного навчального закладу з метою розв’язання проблеми щодо забезпечення дітей місцями у дитсадках.

Адже найближчі дошкільні заклади працюють із значним перевантаженням (на запланованих 100 міст виховується 155-165 дітей), що не відповідає санітарно-гігієнічним та педагогічним вимогам виховання маленьких містян.

Пересвідчившись, що необхідні документи (статут дошкільного навчального закладу та інші) в наявності, депутати дали згоду на створення юридичної особи - дитсадка "Гармонія".

Планується, що новий заклад, що розташований на вулиці Харчовій, прийме 80-100 диточок.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя