ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запоріжжі на збори стрілецького батальйону покличуть 500 військовозобов'язаних

Запорозькій обласний військовий комісаріат з 1 по 10 вересня проведе навчальні збори з призовом військовозобов'язаних до складу стрілецького батальйону в кількості близько 500 осіб
Depo.
26 серпня 2015 11:19
ФОТО: depo.ua
У Запоріжжі на збори стрілецького батальйону покличуть 500 військовозобов
У Запоріжжі на збори стрілецького батальйону покличуть 500 військовозобов'язаних

З них близько 450 осіб рядового та сержантського складу і близько 50 - офіцери запасу. Про це порталу Depo.Запоріжжя повідомив заступник військового комісара Запорізької області Михайло Логвинов. На збори будуть залучатися військовозобов'язані з усіх районів області.

Вони пройдуть за програмою аналогічної тій, яка вже відпрацьовувалася військовими комісаріатами області наприкінці червня, коли на території області проходили перші навчальні (перевірочні) збори стрілецького батальйону:

- З 25 серпня розпочато практичне оповіщення військовозобов'язаних, призначених до складу батальйону;
- 1-2 вересня буде проведено збір, медичний огляд, розміщення особового складу;
- 3 вересня відбудеться отримання і закріплення зброї, приведення особового складу до військової присяги, стройовий огляд;
- З 4 по 10 вересня буде проведено бойове злагодження підрозділів, навчальні заняття, виконання вправ практичних стрільб, практичне виконання підрозділами батальйону завдань у зоні територіальної оборони.

Після закінчення військових зборів військовозобов'язані, які будуть до них залучені, повернуться додому до своїх звичайних повсякденних справ.

Нагадаємо, що окремий батальйон призначений для охорони і оборони об'єктів військової інфраструктури, адмінбудівель обласної та районних державних адміністрацій, служби на блокпостах, для ведення бойових дій у разі проникнення на територію області незаконних збройних формувань.

Більше новин про Запоріжжя Ви знайдете на Depo.Запоріжжя