ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запоріжжі на підтримку покараного за протидію кремлівській агітації АТОвця "підтерлися Опоблоком"

Побратими засудженого за "згортання" опоблоківського намету бійця Геннадія Баздиря влаштували своєрідний флешмоб біля Апеляційного суду Запорізької області сьогодні, 11 серпня

Depo.
11 серпня 2017 13:07
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на 061.

АТОвець із райцентру Токмак Геннадій Баздирь, якого звинуватили в тому, що навесні він "згорнув" опоблоківський намет із кремлівською пропагандою, отримав за це три доби арешту в Токмацькому суді і тепер намагається захистися в апеляції.

Підтримати ветерана прийшли побратими – близько двох десятків людей. Вони і влаштували біля суду своєрідний флешмоб. Постелили на вході партійне знамено Опоблоку й по черзі витерли об нього ноги.

Раніше портал Depo.Запоріжжя розповідав, як судять АТОвця. Геннадія Баздиря звинуватили у хуліганстві через начебто знесення ним у квітні цього року агітаційного намету "Опозиційного блоку" в Токмаку, де роздавали листівки з закликами, що обурили патріотів. Справу проти себе Геннадій вважає замовною, інспірованою "опоблоківським" керівництвом міста, з яким в токмацьких АТОвців вже виникали конфлікти.

Нагадаємо, навесні, напередодні виборів в об'єднаних громадах, в містах Запорізької області активно встановлювали намети "Опоблоку", в яких роздавали листівки з закликами, що оборювали патріотів. Тези, викладені у листівках, були дуже схожі на ті, що використовували певні політичні сили на початку російської агресії для підбурювання антиукраїнських настроїв на Донбасі. У кількох містах області активісти пошкодили намети або ж змусили агітаторів прибрати їх. Наприклад, бердянські активісти двічі розігнали агітаторів "Опоблоку" зі словами "Ви тягнете в місто війну!". При цьому Геннадій Баздирь став єдиною людиною, яку засудили за згортання опоблоківського намету на Запоріжжі.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя