У Запоріжжі на Дніпрогесі заборонять рух вантажівок

Після завершення ремонтних робіт, у Запоріжжі через греблю буде заборонений рух великовантажного транспорту

Про це повідомляє портал Depo.Запоріжжя з посиланням на прес-службу мерії міста.

Ремонтні роботи на Дніпрогесі майже добігли кінця. На сьогодні вже виконані асфальтні роботи, зараз триває армування та бетонування технічного тротуару. Також триває герметизація деформаційних швів.

"Враховуючи, що під час виконання ремонтних робіт виникли форс-мажорні обставини, зокрема тріщини, корозія металевих конструкцій, були проведені додаткові обстеження конструкцій Дніпрогесу. Згідно з результатами цих обстежень, необхідно обмежити навантаження на конструкцію греблі. Тож після обговорень з керівництвом "Укргідроенерго" було прийняте рішення заборонити рух вантажного транспорту вагою більше трьох тонн через греблю", - розповів заступник міського голови Володимир Волобуєв.

Заборона руху не стосуватиметься громадського транспорту, автобусів, тролейбусів, міжнародних пасажирських перевезень. Після того, як буде відкритий рух через греблю, планується також заборонити рух вантажівок у вранішні (з 7:00 до 9:30) та вечірні (з 16:00 до 19:00) часи пік. Заборона не розповсюджуватиметься на транспорт, який обслуговує військові частини, вантажівки "Укрпошти" та авто підприємств, які задіяні у вивезенні твердих побутових відходів.

Нагадаємо, на капітальний ремонт греблю планують закрити у найближчі три роки.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook