У Запоріжжі містечку переселенців влаштували "темну" через борги

У містечку переселенців, що розташоване у Комунарському районі Запоріжжя, у середу, 14 лютого, вимкнули світло через борги

Про це порталу Depo.Запоріжжя повідомили мешканці містечка та підтвердили у місцевому Червоному Хресті, на балансі якого воно перебуває.

Як повідомила керівник організації Оксана Бекетова, світло в містечку вимкнуло Запоріжжяобленерго через борги. Зважаючи на те, що у містечку працює електроопалення та електроплити, 335 мешканців залишилися без тепла та можливості приготувати їжу. Проблема зі світлом була розв'язана упродовж кількох годин, після втручання міської влади.

Як у свою чергу повідомив керівник прес-служби міського голови Андрій Ковальський, містечко перебуває на балансі Червоного хреста, міське КП "Основаніє" є керуючою компанією. Спільними зусиллями "Основанія" та адміністрації по Комунарському району вдалося домовитися з Запоріжжяобленерго повернути світло.

"Вчора було відключення через борги жителів. Без попередження. Відключили з пульта. Тобто, нічого не відрізали", - повідомив Ковальський.

Керівник прес-служби також зазначив, що загальний борг переселенців, що мешкають у містечку, близько 900 тисяч гривень. Ця сума включає борги за всі надані послуги, адже квартплата у містечку розраховується на кожне койко-місце.

Раніше портал Depo.Запоріжжя повідомляв, що переселенці тікають із Запоріжжя частіше, ніж із Донбасу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя