ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Запоріжжі комуніст-вигнанець прибрав до рук нерухомість Компартії

Перед вигнанням з КПУ за антипартійну діяльність колишній нардеп Олексій Бабурін переоформив нерухомість партії на власний фонд
Depo.
15 березня 2016 17:55
ФОТО: depo.ua

Нерухомість запорізьких осередків Комуністичної партії України в 2014 році переоформили на благодійний фонд “Парсек”. Про це повідомляють Наші гроші.Запоріжжя з посиланням на дані реєстру майнових прав, передає портал Depo.Запоріжжя.

Загалом, на “Парсек” нині переоформлено право власності 11 приміщень різних осередків КПУ, зокрема й головного офісу - будинку обласного комітету КПУ, що розташований в районі “Малого ринку” і скандально відомий встановленим та згодом підірваним пам’ятником Сталіну.

Перелік об'єктів партійної нерухомості, що належать “Парсеку“:

У Запоріжжі комуніст-вигнанець привласнив нерухомість Компартії  - фото 1

В усіх випадках підставою виникнення права власності є договір дарування.

Засновниками фонду “Парсек” сьогодні є Олексій Бабурін – колишній народний депутат від КПУ і колишній керівник запорізького обкому партії, його син Олексій Бабурін-молодший і Галина Мільченко – колишній помічник Бабуріна під час його нардепства і засновник низки близьких до нього фірм.

Наприкінці 2015-го року Олексія Бабуріна – старшого було виключено з Компартії за антипартійну діяльність разом з низкою запорізьких колег. Відтак, виключений комуніст лишається власником значної частки партійного майна.

Більше про життя в Запоріжжі та області читайте на Depo.Запоріжжя