ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запоріжжі колишні регіонали створили нову партію

Депутати Запорізької міської ради, що були обрані у 2010-му році від Партії регіонів, створили нову фракцію напередодні місцевих виборів – "Наш край"
Depo.
26 серпня 2015 12:29
ФОТО: depo.ua

Колишній комуніст, що перейшов до Партії регіонів у 2009-му році, Володимир Кузенко, зачитав промову про створення фракції у міській раді, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

"Ми усі вірили, що Партія регіонів буде вести країну до кращого, будуть збудовані мости. Але замість цього ми отримали "смотрящого", який почав грабувати місто. Потім наші лідери нас зрадили, та влада дісталась популістам, які штовхають країну до війни", - оголосив він.

Також, у програмній промові новоствореної партії дісталось й колегам по електоральному полю з Опозиційного блоку.

"Ми бачимо, що Опозиційний блок - це теж партія війни, яка витрачає на вибору десятки мільйонів. Ми бачимо, що зараз Рінат Ахмєтов витрачає чималі гроші на допомогу мешканцям Донецька, передаючи їм продуктові набори. Але не бажаємо такої ж долі нашим запоріжцям", - зауважив Володимир Кузенко.

Протягом зачитування промови Кузенко його намагались заглушити громадські активісти Ірина Лєх, Олена Ерьоменко та інші криками "Ганьба! Перефарбувались!"

Нагадаємо, що партію "Наш край" у Запорізькій області очолили брати Кальцеви, які акумулюють довкола себе усіх колишніх членів Партії регіонів, які не вписались до ахметівського Опозиційного блоку.

Запзначимо, що до новоствореної фракції входять 32 депутати, їх очолив Анатолій Стріганов, що був неодноразовим головою фракції Партії регіонів у міськраді.

Інші новини з сесії міськради шукайте на Depo.Запоріжжя