ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запоріжжі фальшиві священики збирали гроші для бійців АТО

Псевдоволонтери та несправжні священики збирали гроші для бійців 55-ї артбригади
Depo.
22 травня 2015 10:13
ФОТО: depo.ua
У Запоріжжі фальшиві священики збирали гроші для бійців АТО
У Запоріжжі фальшиві священики збирали гроші для бійців АТО

Як повідомили порталу Запоріжжя.depo.ua впродовж майже двох місяців на автомобільному ринку, що розташований у Запоріжжі на, так званій, Оріхівській трасі, група молодиків, називаючи себе волонтерами та священнослужителями, збирали з людей гроші. Казали, що всі доброчинні гривні передадуть бійцям 55-ї артбригади, які наразі проходять службу у зоні АТО.

"Вони ходили ринком із скринею. Спочатку ходив чоловік у рясі. Казав що він служить пастором у якійсь церкві. Коли ж його не було, то ходили двоє молодих людей: хлопець та дівчина. Казали, що були в АТО, бачили наших хлопців. І буцім то наші бійці попросили їх зібрати кошти", - розповідає продавець Олена.

У то й же час, інша підприємець Світлана, розповіла, що шахраї погрожували тим, хто не давав грошей.

"Людина каже, що не має можливості. Та й взагалі - доброчинність - не є примусовою справою. Хто хочу, той і допомагає. Так я на власні вуха чула, як вони погрожували людям, що приведуть бійців і ті покажуть, де раки зимують, якщо грошей не дадуть", - каже продавчиня Світлана.

Ходили ринком шахраї місяця зо два. Скільки грошей зібрали наразі не відомо.

Проте вчора, 21 травня, на ринок прийшли справжні волонтери (з посвідченнями документами, які підтвердили їх статус). Як кажуть підприємці, на ринок приїхали правоохоронці, шахраї затримані.