ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запоріжжі душі бійців АТО зцілюють музикою

Товариство журналістів організовує благодійний концерт, присвячений всім мешканцям Запоріжжя, в першу чергу – бійцям АТО
Depo.
15 травня 2015 10:29
ФОТО: depo.ua

Концерт пройде 20-го травня о 18:00 в концертному залі ім. Глінки, повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua.

Вокальний ансамбль "VivaDelCanto" активно готується до концертів. Колектив виконує і джазову музику, і народну, і класику. І все це без допомоги музичних інструментів. Всі хлопці - студенти музичного училища. Тут всі намагаються допомагати українським солдатам. Збирають гроші, влаштовують благодійні концерти.

"Це ряд концертів, які були у шпиталях і з виїздом в 55-у бригаду. Ось недавно у нас були в гостях сім'ї загиблих хлопців, для яких теж був даний концерт. Я хочу сказати, що всі наші викладачі та всі працюючі в нашому училищі, без винятку, здали по 100 грн. на одного бійця, який був важко поранений. Причому ми обійшли всі благодійні фонди. Нам було дуже складно, але ми вирішили це питання через казначейство, коли одній людині цілеспрямовано пішли гроші на лікування", - розповів директор Запорізького музичного училища ім. Майбороди Сергій Пілюк.

В цілому зібрали вже близько 15 тисяч гривень і провели кілька благодійних концертів у шпиталях для військовослужбовців. Також вокальний колектив приїжджав і в 55-у артилерійську бригаду. Концерт змогли побачити і сім'ї загиблих бійців, які захищали Україну. Наступний концерт відбудеться вже через тиждень. Музиканти запевняють: концерт піде на користь усім. Адже немає нічого більш зціляючого, ніж музичне мистецтво.