У Запоріжжі депутати вимагають припинити гнобити школярів за "грошовою ознакою"

Вчителі влаштовують запорізьким школярам принизливі допити що до того, чому батьки не здали гроші у благодійний фонд

Відповідне питання на сесії Запорізької міської ради, що триває сьогодні, 26 вересня, порушив депутат Олег Корольов, передає Depo.Запоріжжя.

Депутат розповів, що в школах вчителі вимагають від учнів відповідей, чому батьки не здали гроші в благодійний фонд школи чи на інші цілі.

"Сьогодні я навіть не кажу про те, наскільки законний такий збір коштів, якими документами регулюється. Виникає інше питання, хто вимагає від учителів, щоб вони з'ясовували у дітей, чому батьки не здають гроші. Ніхто не заперечує, що школам потрібні миючі засоби та багато іншого. Однак звертаюся до департаменту освіти міськради, необхідно припинити "гнобити" дітей", - сказав Олег Корольов.

Депутат також зазначив, що батьківські збори в школах перетворюються в обговорення питань про збирання грошей і погане навчання або поведінку школярів, при цьому ніхто не говорить про успіхи, досягнення учнів.

Колегу підтримала депутатка Олена Галкіна, вона заявила, що неприпустимо так гнобити дітей.

Міський голова Володимир Буряк зажадав від керівника департаменту освіти розібратися в ситуації і навести порядок в підвідомчому департаменті.

Нагадаємо, під час сесії також стало відомо, що у Запоріжжі приторговують безкоштовними місцями на Покровському ярмарку.

Фото: Олег Корольов, прес-служба Запорізької міськради.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook