ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запоріжжі британський телеканал знімає фільм про Хортицю

В рамках циклу документальних фільмів "Острова миру" телеканал ВВС приїхав до Запоріжжя зняти фільм про Хортицю
Depo.
27 квітня 2015 09:41
ФОТО: depo.ua

У суботу, 25 квітня, в Запоріжжя прибула знімальна команда телеканалу ВВС, яка зніме про Хортицю фільм. Про це порталу Запоріжжя.depo.ua повідомили у прес-службі Національного заповідника "Хортиця".

"Зйомки йдуть вже другий день, перший день у нас був ознайомчий. Знімальна група об'їхала всю територію Хортиці, підібрала локації для зйомки з води, підібрала місця для зйомки з гелікоптера, та оглянула об'єкти, на яких відбуватимуться зйомки. Вже пройшли зйомки на природі і на території комплексу "Запорізька Січ", вони записали виступ козаків. Зйомки ведуться дуже динамічно, і планується за найближчі три дні набрати відео з попередньо обумовлених об'єктів", - зазначив директор Національного заповідника Хортиця Максим Остапенко.

Короткометражний документальний фільм про Хортицю стане частиною циклу програм про острови світу для BBC Travel і телеканалу BBC World. Хортиця стала одним із шести островів світу, про який буде знято фільм цього циклу. Знімальна група складається з чотирьох осіб, для зйомки використовуються камери на радіокерованих квадрокоптерах. Плануються зйомки з суші, з повітря і з води. Зрештою відеоролик тривалістю в п'ять-шість хвилин розповість усьому світу про унікальну історію, природний світ острова Хортиця, про людей, які тут живуть і відвідують Хортицю.

"Окремий день буде присвячений плавням, вони також знімають скелі острова. Зйомки також проходитимуть у кінному театрі і на реконструкційному майданчику з "чайкою". Я думаю, що зйомок рідкісних тварин не буде. Це передача в першу чергу про людей і про ті емоції, які люди можуть отримати, відвідав такі місця ", - додав директор заповідника.