ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Запоріжжі бійці, які повернулися із зони АТО, будуть стрибати з моста

Запорізькі роупджампери вирішили по-своєму допомогти українським військовим - тепер всі гроші, зібрані від стрибків з моста, будуть використовувати для реабілітації військовослужбовців із зони АТО
Depo.
15 квітня 2015 17:54
ФОТО: depo.ua

Два в одному - отримати заряд адреналіну і допомогти українським військовослужбовцям. Таку спецпропозицію приготувала в цьому сезоні запорожцям команда "Залізний міст", повідомляє портал Запоріжжя.depo.ua.

"Вирішили допомогти таким чином хлопцям, які повернулися із зони АТО, а також тим, хто приходить у відпустки. Організували благодійний збір коштів. Ми знаємо, що багато випадків психологічного входження в мирне життя після війни. І ось на допомогу таким людям ми зробили цю благодійну акцію", - сказав глава громадської організації «Клуб Ермітаж» Володимир Швець.

Відпустити негатив за вітром запрошують і військовослужбовців із зони АТО, Для них "Залізний міст" пропонує безкоштовні стрибки. Так само розробили й інші варіанти реабілітації бійців, яку проводитимуть за зібрані гроші.

"Реабілітація буде в різних формах, у тому числі і в стрибках. Але більшою мірою це заняття керамікою, походи, експедиції, коли людина прийшовши в мирне життя повинна пройти якусь буферну зону. І ось через такий колектив який піде в подорож або сплав по річці він може адаптуватися швидше до мирного життя ", - говорить Володимир Швець.

Конкретну вартість стрибка роупджампери не виставляють, кожен дає стільки, скільки вважатиме за потрібне.

Екстремальна благодійність від команди "Залізний міст" триватиме до кінця року. Стрибнути з мосту, щоб допомогти військовослужбовцям із зони антитерористичної операції запрошують усіх охочих.