У Запоріжжі АТОвці пікетуватимуть Геокадастр

Ініціатива вийти на пікет до будівлі обласного Геокадастру цього разу належить ветеранам з селища Комишуваха Оріхівського району Запорізької області, де з півсотні учасників АТО землю отримали лише четверо

Рішення про пікет було ухвалено сьогодні, 28 серпня, під час стихійного мітингу та зібрання в Комушувасі, в якому взяли участь АТОвці, родини хлопців, що воюють, та родичі загиблих бійців, передає кореспондент порталу Depo.Запоріжжя.

У Комишувасі мешкають 45 учасників АТО та чотири родини загиблих бійців. Землю на сьогодні отримали лише чотири АТОвця, розповів голова місцевої ветеранської організації Леонід Яланський. Не краще йдуть справи і в Комишуваській об'єднаній громаді, до складу якої, окрім Комишувахи, входять ще чотири селища та 25 сіл. З близько 200 АТОвців, що тут мешкають, дозволи на земельні ділянки отримала в кращому випадку третина.

Попередньо комишуваські АТОвці збиралися сьогодні перекрити трасу, аби привернути увагу до проблем з виділенням землі. Однак від радикального заходу поки відмовилися. Під час стихійного мітингу та зібрання ветерани вирішили звернутися з відповідним листом до голови Запорізької ОДА Костянтина Бриля, а якщо питання виділення землі в Комишувасі не зрушиться з мертвою точки, пікетувати наступного понеділка, 4 вересня, будівлю обласного Геокадастру.

Нагадаємо, минулого року учасники АТО з районів прибули до ГУ Держгеокадастру Запорізької області, аби зрушити справу з наданням земельних ділянок з мертвої точки. Також нагадаємо, що у Мелітополі бійці "закопали" головного землевпорядника.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook