У виборчому списку об’єднаних націоналістів – двоє запоріжців

Низка націоналістичних політичних сил України підуть на парламентські вибори разом, у спільний виборчий список потрапили двоє запоріжців

Про це порталу Depo.Запоріжжя розповіли у прес-службі Національного корпусу. Для спільного походу до Верховної Ради об’єдналися ВО "Свобода", Національний Корпус, Правий Сектор, Українська Добровольча Армія, ОУН та Конгрес Українських Націоналістів. В об’єднаному списку під брендом "Свободи" – двоє запоріжців. Керівник запорізького осередку Національного корпусу Максим Зайченко – на 31 сходинці, активіст Нацкорпусу Денис Бойко – наприкінці списку.

Окрім того, за словами прес-секретаря, у Верховну Раду у 76-му окрузі з центром у Вознесенівському районі балотуватиметься голова Запорізької обласної організацій партії "Свобода", ветеран АТО Тимур Книш. Сам Книш цю інформацію не підтвердив, але і не спростував. У "списочників" "Свободи" станом на сьогодні потрапити до Верховної Ради шансів, згідно з результатами останніх соціологічних опитувань, немає. Однак дослідження проводилися ще до об’єднання націоналістів.

Нагадаємо, Богуслаєв вп’яте спробує здобути мандат нардепа у Запоріжжі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя