У середмісті Запоріжжя серйозно змінять рух транспорту

На перехресті проспектів Соборного та Металургів через ремонт каналізації суттєво зміниться рух транспорту у червні 2019 року

Про це повідомляє Depo.Запоріжжя з посиланням на прес-службу міської ради. 

У червні 2019 року у районі перехрестя проспектів Соборного та Металургів планують провести капітальний ремонт зливної каналізації. Через це схема руху будь-якого транспорту у цій зоні суттєво зміниться:

"Зокрема, зупинку "проспект Металургів", яка знаходиться біля будинку 222 по проспекту Соборному, буде перенесено до будинку 218. Для тролейбусів маршрутів №3, 8, 11, 17 буде організована зупинка "На вимогу" біля будинку 13 по вулиці Незалежної України.

Тролейбуси за маршрутами №3, 8, 11, 17 від перетину проспекту Соборного та проспекту Металургів у напрямку площі Запорізької будуть рухатись по проспекту Металургів (посадка/висадка пасажирів на зупинках "пр. Металургів, "БК ЗАлК"), вулиці Незалежної України (зупинка "На вимогу"), вулиці Портовій (зупинка "Річковий порт") і далі за своїми маршрутами. Тролейбусний маршрут №9 буде тимчасово закрито.

Рух автобусних маршрутів буде організовано наступним чином:

Маршрути № 29, 38, 58 рухатимуться від проспекту Металургів (зупинка "БК ЗАлК") через вулицю Рекордну, вулицю Портову (зупинка "Річковий порт"), проспект Соборний (зупинки: "пл. Запорізька", "КЗ ім. Глінки") і далі за своїми напрямками.

Маршрути № 14, 26, 45, 54, 62, 63а, 73, 83, 90 від проспекту Металургів (зупинка "БК ЗАлК") здійснюватимуть об’їзд через вулицю Рекордну, вулиці Добролюбова, проспект Соборний і далі за своїми напрямками.

Для маршрута №4 буде організований рух від проспекту Металургів (зупинка "пр. Металургів") через вулицю Рекордну, вулицю Добролюбова, проспект Соборний, проспект Металургів і далі за своїм напрямком.

Маршрути № 10, 30, 36, 91, 96 від проспекту Металургів (зупинка "БК ЗАлК") рухатимуться через вулицю Рекордну, вулицю Верхню, проспект Соборний, проспект Металургів (зупинка "пр. Металургів") і далі за своїми напрямками.

Маршрут №16 курсуватиме до зупинки "БК ЗАлК".

Нагадаємо, на пішохідній зоні мосту Преображенського знову з'явилася яма.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Запоріжжя