ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У псіхзакладах Запоріжжя вже готові забезпечити стовідсоткову явку на виборах

Голосуватимуть понад дві тисячі підопічних
Depo.
10 вересня 2015 16:15
ФОТО: depo.ua

У місцевих виборах, що відбудуться у жовтні, братимуть участь 2571 підопічних інтернатних закладів області, що підпорядковані Департаменту соцзахисту населення. Таки дані було наведено під час інформаційного семінару «Забезпечення доступу осіб з інвалідністю до виборчих та політичних процесів в Україні», що протягом двох днів відбувся у ЗОДА, повідомляє портал Depo.Запоріжжя.

Загальна кількість підопічних інтернатів області - 2779 осіб, з них не братимуть участь у голосуванні 130 дітей-інвалідів та 786 осіб, які визнані недієздатними.

Щодо решти, то інтернатними установами своєчасно подані до органів ведення Державного реєстру виборців відомості про осіб, що в них перебувають.

Під час голосування адміністрація установ супроводжуватиме підопічних, що можуть самостійно пересуватися, до виборчих дільниць. Голосування ліжкохворих буде проводитися виборчими комісіями зі скриньками для голосування безпосередньо в кімнатах проживання.

Участь у виборах братимуть підопічні двох геріатричних пансіонатів, шістьох психоневрологічних інтернатів та будинку інвалідів.

Інші новини читайте на сайті Depo.Запоріжжя